Кошик
27 відгуків
Эксперты по подбору и импорту Погрузочной техники и Спецтехники БУ
+380631199802

Нова вантажна техніка KION Baoli

KION Baoli - виробник навантажувачів та складського обладнання, що працює в країнах по всьому світу.

Складська техніка baltic-forklift, фото

KION Baoli - дочірній виробник навантажувачів і складської техніки компанії KION, знаходиться на другому місці в світі по виробництву складських технологій. KION Baoli являє собою ідеальне поєднання передового інженерної справи і технологій, характерних для групи компаній світового рівня, при якому особлива увага приділяється практичності і вартості продукції, що є характерною рисою виробництва на Далекому Сході.

Бренд Baoli был основан в 2003 году, и был приобретен компанией KION в 2009. KION является лидером европейского рынка и находится на втором месте в мире по производству складской техники и технологий в сфере погрузки, разгрузки и перемещения грузов. Он также известен такими брендами, как Linde, Still, OM и Dematic.

Метою компанії KION Baoli є задоволення потреб клієнтів, які хочуть придбати складську техніку. Якісну і надійну, але не надто складну в роботі, продукцію при оптимальному поєднанні ціни і якості. Вартість нашої продукції дуже приваблива, завдяки тому, що в ній поєднуються гарантоване компанією KION Group якість комплектуючих і прагматичність обладнання, виробленого в далекосхідних країнах.

Виробничі площі KION Baoli, загальною площею 120 000 м2, розташовуються поблизу Шанхая і мають понад 700 службовців. Завод оснащений сучасними лініями складання і фарбування, на ньому безпосередньо виробляються ключові комплектуючі продукції, які потім поповнюють ряди нашої складської техніки в Києві