Кошик
23 відгуків
Експерти з підбору та імпорту Навантажувальної техніки та Спецтехніки Б/в
+380 (63) 119-98-02
+380 (63) 220-03-69

Електричні навантажувачі BAOLI

Електричні навантажувачі BAOLI - це ідеальне поєднання продуктивності, виконання та економічності у використанні.

3-х опорні електронавантажувачі серії KBET доступні вантажопідйомністю 1500, 1800 і 2000 кг.

4-х опорні електричні навантажувачі серії KBE з живленням напругою до 48 В і 80 гарантує високу продуктивність, міцність, надійність і економічність в використанні.

Доступні моделі вантажопідйомністю до 1500, 1800, 2000, 2500, 3000 і 3500 кг

Завдяки переднього валу здвоєного двигуна і високоякісної трансмісії вони забезпечують високий рівень роботи при зменшених кутах руління, а також низьку зношуваність покришок. Навантажувачі серії KBET оснащені дисковими гальмами на масляній ванні, що гарантує максимальну ефективність і точність гальмування. Крім того, вони обладнані автоматичними электротормозами, які спрацьовують при відпусканні педалі газу, завдяки чому енергія гальмування компенсується і повертається у формі електричної.

При створенні навантажувачів були використані електронні комплектуючі високого класу. Двигуни тяги і підйому виробляються італійською компанією SME — світовим виробником двигунів високого класу. Корпуси двигуна зроблені з алюмінію, що забезпечує оптимальну температурну ефективність навіть при перевантаженнях. Електронний контролер, також вироблений компанією SME, є «серцем» вантажного навантажувача, управляє будь-його функцією з високою точністю і забезпечує високий рівень виконання робіт всіма навантажувачами серії.

Всі електричні навантажувачі стандартно обладнані системою зниження швидкості руління на поворотах, основні параметри водіння можуть бути запрограмовані. Водій може вибирати безпосередньо на дисплеї різні рівні виконання, наприклад, вибираючи низький параметр роботи з делікатними вантажами або високий параметр для роботи на великих складах.

Все погрузчики гарантируют прекрасную видимость во всех направлениях движения.  Кроме того, они оснащены водительским сиденьем низкой посадки для максимального комфорта водителей, которые при работе вынуждены постоянно выходить и снова садиться в погрузчик.

Доступны модели с полноценной кабиной и полу-кабиной, а также модели для хладохранилищ.

Очень простой дизайн обеспечивает оптимальный и легкий доступ ко всем комплектующим, а ,следовательно, максимальную эффективность работ по обслуживания.

Гарантія на навантажувачі Baoli: 12 місяців або 1500 мотогодин.    

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner