Кошик
27 відгуків
Эксперты по подбору и импорту Погрузочной техники и Спецтехники БУ
+380631199802

ARMOUR

Armour – продукція китайського виробника шин для спецтехніки Xuzhou Xugong Tyres Company Limited, який почав свою історію в 1951 році на своєму першому підприємстві в Сюйчжоу. Завдяки швидкому зростанню шинного ринку в Китаї, шини Armour незабаром придбали популярність серед власників машин. За даними Міністерства хімічної промисловості Китаю, вже через кілька років Армоур зайняв лідируючі позиції по випуску шин в країні.

На сегодняшний день на предприятии производится больше 1,5 миллиона шин Армоур, крупная часть из которых отправляется на экспорт. Купить Армоур можно в 70 разных странах мира, среди которых США, ЮАР, Австралия, Россия. Популярность бренда Армур растет год от года, благодаря высокому качеству продукции и устойчивости к различным условиям эксплуатации.

Производитель уделяет много внимания исследованиям и научным разработкам: в состав компании Армоур входит лаборатория, научно-исследовательское подразделение, а также учебный центр. На предприятии работает более трех тысяч человек.

Шины Armour

Основний напрямок роботи Xuzhou Xugong Tyres Company Limitedце випуск індустріальних шин Агмоиг, виробнича лінійка налічує кілька сотень моделей покришок Armour для навантажувачів, грейдерів, котків і інших великогабаритних спецмашин. На заводі виготовляють покришки для різних типів техніки:

  • Будівельної (шини Armour для навантажувачів фронтального типу, екскаваторів-навантажувачів, самосвалів тощо);
  • Дорожній (шини для катків, грейдерів, асфальтоукладальників, бетоноукладачів тощо);
  • Сільськогосподарської (шини Армур для тракторів, комбайнів та інших машин, що працюють в полях);
  • Гірничодобувної (шини для кар'єрної та шахтної спецтехніки);
  • Комунальної (гума Armour для спецмашин, використовуваних в міському господарстві).

Висока якість і демократичні ціни шин Armour роблять їх популярним і затребуваним товаром в Росії і в усьому світі. На думку більшості покупців, шини Армоур міцні і надійні. Головний офіс компанії Армур знаходяться в Китаї, а продукція має світовими та Європейськими сертифікатами якості, такими як ISO, DOT, ECE, 3C.