Кошик
23 відгуків
Експерти з підбору та імпорту Навантажувальної техніки та Спецтехніки Б/в
+380 (63) 119-98-02
+380 (63) 220-03-69

Шини для навантажувачів ADDO INDIA

Шини ADDO для навантажувачів бувають:

  • пневматичні;
  • суцільнолиті;
  • масивні (бандажні);

Частіше для універсальності і м'якості, на навантажувачах стоять пневматичні або суцільнолиті шини. Причому пневматична і суцільнолита гума йдуть в однакових розмірах, тому нижче ми розглянемо переваги і недоліки кожного типу окремо. Там де висока ймовірність проколу і жорсткі умови експлуатації частіше застосовуються бандажні шини. Також шини розрізняються за типом протектора – він впливає на зчіпні, тягові й гальмівні характеристики. Важливе значення має і клас шин: економ, стандарт або преміум – від цього залежить ціна самої шини, як довго вона прослужить і в якому робочому режимі.

Відмінною особливістю шин Addo є поєднання преміальних якостей з доступною ціною.

 Всі моделі шин ADDO виготовлені із застосуванням новітніх розробок, на основі суміші високої якості. Суцільнолиті шини виробляються по революційній технології, що дозволяє використання п'яти шарів. Два додаткових (порівняно з конкурентами) демпфуючих шару, а також використання натурального каучуку, дають на порядок кращу амортизацію, при збереженні всіх властивостей навантажень і довговічності.

Суцільнолиті шини

Суцільнолита шина для навантажувачів, або гусматік, призначена для використання на гладких поверхнях, будь то бетон або рівний грунт. Застосовують на складах і виробництвах, без побоювань проколоти шину – дрібні порізи від скла або металевої стружки їй не страшні. Це ж властивість може зіграти і злий жарт: на будь-яких нерівностях техніку сильно трясе, навіть на невеликих стиках. Тим не менш, в преміум сегменті є позиції з достатнім рівнем комфорту і прохідності.

Пневматичекие шини

Пневматичні шини наповнюються повітрям – відповідно, є ризик таке колесо проколоти. Забезпечують комфорт оператора і збереження ходової навантажувача. Придатні для експлуатації в будь-яку погоду і на будь-якому покритті. Для особливо агресивних покриттів (шлак, щебінь, гравій), застосовується спеціальний протектор. Поставляються в шинокомплекте: шина, камера, ободная стрічка.

Масивні (бандажні шини)

Масивні (бандажні) – дуже жорсткі, міцні ставлять ці шини на електронавантажувачі , "паркетники". Бандажна Шина являє собою гумовий масив, привулканированный до поверхні бандажа, який, у свою чергу, зміцнюється на ободі колеса. Виготовляється з еластомерних матеріалів, що дозволяють більш високу питому навантаження в порівнянні з шинами того ж розміру.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner