Кошик
27 відгуків
Эксперты по подбору и импорту Погрузочной техники и Спецтехники БУ
+380631199802

Зарядні пристрої для тягових батарей PBM

Група компаній PBM була заснована в 1973 році і має більш ніж 40-річний досвід у розробці та виробництві зарядних пристроїв для промислових акумуляторних батарей і систем їх контролю. Штаб квартира PBM розташована на півночі Італії в місті Модена, там же зосереджені основні підрозділи і виробничі потужності групи, що забезпечують випуск до 50.000 зарядних пристроїв на рік.

Структура группы PBM включает в себя подразделения, выполняющие полный цикл работ, начиная от разработки и промышленного дизайна, производства трансформаторов, электронных плат управления, сборки и заканчивая разработкой собственного программного обеспечения. Данная структура позволяет полностью контролировать каждый этап производства и дает нашим клиентам полную уверенность в высоком качестве выпускаемой продукции.

Одним із важливих підрозділів групи є компанія PBM CHARGERS, розташована в невеликому Сербському місті Бачка Топола. Тут виробляються трансформатори, і здійснюється збірка найбільш затребуваних на ринках Росії і СНД трансформаторний 50Гц зарядних пристроїв.

Група PBM сертифікована за стандартами системі менеджменту якості організацій і підприємств ISO 9001, системи екологічного керування ISO 14001 та має сертифікат TÜV. Ми прагнемо до постійного вдосконалення нашої продукції і задоволення високих вимог наших клієнтів у якісних і надійних промислових зарядних пристроях для всіх типів акумуляторних батарей.