Кошик
23 відгуків
Експерти з підбору та імпорту Навантажувальної техніки та Спецтехніки Б/в
+380 (63) 119-98-02
+380 (63) 220-03-69

Тягові акумулятори FAAM

Група компаній FAAM S. p.a. є одним з найбільших в Європі виробників акумуляторних батарей, у тому числі тягових.

Компанія FAAM починає свою історію з 1974 року. В результаті потужного і динамічного розвитку FAAM сьогодні – це найсучасніше і високотехнологічне, повністю автоматизоване виробництво, до складу якого входять два заводи, розташовані в Monterubbiano і Monte sant'angelo. Перший спеціалізується на випуску автомобільних стартерних батарей, а другий ― на промислових акумуляторах – тягових і стаціонарних.

З 2000 року FAAM активно займається дослідженнями і виробництвом паливних елементів, які застосовуються як на транспортних засобах, так і в якості стаціонарних джерел струму. В цьому ж році створено підрозділ, що проводить електромобілі та спеціальну техніку, що працює на паливних елементах. У 2008 році електромобілі Smile Fuel Cell (виробництва FAAM) обслуговували Олімпійські ігри в Пекіні.

Постійне вдосконалення виробничої бази, впровадження новітніх досягнень науки і власних розробок know-how ― головні напрямки технічної політики FAAM.

Переваги тягових акумуляторних батарей FAAM

Система SEALED & SAFE. Забезпечує надійну герметичність тягового акумулятора для навантажувачів, завдяки використанню нової кришки, привареній до полюсних виводах, гарантує високий рівень безпеки, завдяки повному електричному ізолювання межэлементных з'єднань.

 Низький рівень саморозряду – результат використання особливих сплавів і окисів високої чистоти (99,99%), що в поєднанні з низкою новітніх технічних рішень, повною автоматизацією виробництва і впровадженою системою контролю якості дозволяє випускати продукт тільки вищої якості.

Низкое внутреннее сопротивление. Выбор высококачественных материалов и оптимальное проектирование тяговых аккумуляторов позволили снизить потери, получить стабильное напряжение в процессе разряда батареи и, следовательно, увеличить её нагрузочную способность. Повышение мощности благодаря низкому внутреннему сопротивлению позволило уменьшить время зарядки аккумулятора и снизить расход энергии.

Висока віддача енергії. Особлива геометрія решітки, збільшення поперечного перерізу вихідних клем тягових акумуляторів, зниження опору межэлементных сполук дозволили знизити внутрішні втрати напруги.

Мінімальний витрата води – результат використання спеціальних сепараторів і високоякісних сплавів, що дозволяють зменшити внутрішній розігрів і мінімізувати саморозряд. За бажанням, тягові акумулятори для навантажувача і батареї FAAM можуть бути обладнані системою автодолива води «Aquamatic».

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner