Кошик
23 відгуків
Експерти з підбору та імпорту Навантажувальної техніки та Спецтехніки Б/в
+380 (63) 119-98-02
+380 (63) 220-03-69

Тягові акумулятори NexSys

Тягові акумулятори NexSys

Акумуляторні батареї NexSys™ забезпечують більш високу щільність енергії порівняно з іншими свинцево-кислотними акумуляторами.

У листопаді 2007 р. компанія EnerSys® запустила першу лінійку акумуляторів з тонкими пластинами з чистого свинцю на 12 вольт (лінійка XFC™ Flex Bloc) для клінінгового обладнання, а потім розширила її у вересні 2008 р., додавши моделі для вантажних автомобілів 3 класу вантажопідйомності. Потім у 2012 р. компанія EnerSys запустила успішну лінійку двухвольтовых елементів під брендом Hawker® XFC™. Свинцево-кислотні акумулятори Hawker XFC, визнані найбільш сучасним на ринку, задовольняли широкий спектр потреб вантажно-розвантажувального обладнання протягом багатьох років.

Hawker XFC тепер став світовим брендом, відомим під ім'ям NexSys®.

Лінійка акумуляторів NexSys® від компанії EnerSys® змінила схему роботи вантажних парків (парку вантажної техніки) . NexSys® це можливість здійснювати швидкий заряд і підзаряд, відсутність необхідності мати запасні акумулятори і проводити технічне. Все це дає переваги в експлуатації і заощаджують кошти. У 2015 р. компанія внесла ряд технічних удосконалень, збільшивши ресурс акумулятора, а також розширивши сфери застосування і профіль зарядки. Завдяки підвищеної питомої енергоємності і можливості швидкої зарядки ці практично не вимагають обслуговування акумулятори можна використовувати в будь-який час і заряджати, коли необхідно. Сумісність з модульними зарядними пристроями Hawker — Lifepool® Modular, LifeiQ™ Modular і LifeSpeed® iQ — забезпечує тривалу і високу продуктивність, а також економію витрат на енергоресурси.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner