Кошик
27 відгуків
Эксперты по подбору и импорту Погрузочной техники и Спецтехники БУ
+380631199802

Зарядні пристрої для тягових батарей T. C. E.

Компанія T. C. E. Srl була однією з перших компаній, які представили ринок зарядні пристрої з селеновим струмом для тягових батарей.

Багаторічний досвід, підтримуваний постійними дослідженнями, що дозволяють оптимізувати через наші зарядні пристрої життя і працездатність батарей, дозволяє з часом отримувати високу якість і надійність.

Зокрема, постійне співробітництво між великими дилерами навантажувачів на національному і міжнародному ринках дозволило постійно розвивати наші зарядні пристрої.

Поліпшення продукції T. C. E. Srl відбувається завдяки вивчення комбінації акумулятора / зарядного пристрою, щоб оптимізувати продуктивність обох і забезпечити високий стандарт якості зарядних пристроїв. Це дає можливість знайти оптимальний спосіб зарядки, для забезпечення високої енергоефективності і збільшення довговічності батареї.

Зроблено в Італії

Виробництво зарядних пристроїв з 1960 року

Для виробництва зарядних пристроїв, компанія T. C. E. використовує тільки кращі компоненти та матеріали провідних виробників Італії.

Продукція компанія T. C. E є результатом досвіду, досліджень і розробок, досягнутих за ці роки.

T. C. E. Srl пропонує з 1960 року інноваційні рішення для зарядки для збільшення терміну служби батареї та її продуктивності.

Сучасна технологія, розроблена інженерами компанії T. C. E. Srl, дозволяє зарядних пристроїв T. C. E. постійно контролювати цикл зарядки, щоб збільшити термін служби батареї.

Всі продукти T. C. E. «зелені», тому що контрольні плати фактично налаштовують цикл зарядки, заснований на характеристиках акумулятора, що знижує споживання енергії і збільшує збереження навколишнього середовища.

Безпека завжди є першочерговим завданням компанії T. C. E. Srl, продукція компанії пропонують максимум контролю безпеки за цикл зарядки, що гарантує споживачу безпечний нічний заряд.