Кошик
23 відгуків
Експерти з підбору та імпорту Навантажувальної техніки та Спецтехніки Б/в
+380 (63) 119-98-02
+380 (63) 220-03-69

Тягові акумулятори IRONCLAD

Батарея Ironclad розроблена з використанням технології трубок квадратного перерізу для того, щоб забезпечити більш високі тривалі робочі напруги , підвищену надійність, високу продуктивність і тривалий термін служби.

  • Батареї Ironclad перевершують за своїми характеристиками будь-які інші батареї – у них до 15% більше потужності, особливо при більш високих швидкостях розряду.
  • Забезпечувані батареями Ironclad середні напруги під час розряду вище, ніж у традиційних батарей.
  • Более высокие напряжения = более высокая скорость передвижения и поднятия.
  • У батареи Ironclad самые высокие значения номинальной емкости в А·ч.
  • Способность батареи Ironclad поддерживать высокие напряжения в комбинации с ведущей в индустрии номинальной емкостью, продлевают оперативное время по сравнению с традиционными свинцово-кислотными батареями.
  • У Ваших погрузчиков будет возможность работать на 1 час больше при каждом заряде - таким образом улучшится Ваша производительность даже при самых тяжелых нагрузках.
  • Проектний термін служби Ironclad® - 1800 циклів, що може додати один додатковий рік до строку служби в багатьох застосуваннях.
  • Перевірені часом технології - акумуляторні батареї Ironclad® випускаються компанією EnerSys і застосовуються в Північній Америці протягом більш ніж 100 років. Вони довели себе як надеждные і солідні батареї.

Більше потужності, максимальний час роботи і довгий термін служби!

 

Доступні наступні опції, що дозволяють знизити витрати:

Aquamatic (BFS) – система централізованої доливання води. Дозволяє здійснювати долив води під всі акумулятори централізовано через систему шлангів, при цьому, з допомогою пробок aquamatic, автоматично встановлюється оптимальний рівень наповнення.

Airmix – система перемішування електроліту. Складається з трубочок, які вбудовуються в акумулятор. Мембранний насос направляє слабкий потік повітря в акумулятор і викликає циркуляцію електроліту всередині корпусу. Завдяки цьому, відсутня розшарування електроліту по щільності та температурі і оптимального приймання заряду. Час заряду зменшується на 30%, а економія електроенергії становить до 20%.

WI-IQ – бездротове пристрій для моніторингу батарей. Дозволяє завантажувати основну інформацію для професійного управління батареями, кращої діагностики і обслуговування. За допомогою USB пристрої бездротового зв'язку інформація передається на комп'ютер або на зарядний пристрій лінійки IQ.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner