Кошик
23 відгуків
Експерти з підбору та імпорту Навантажувальної техніки та Спецтехніки Б/в
+380 (63) 119-98-02
+380 (63) 220-03-69

Електричні річтраки CLARK

Серія електричних річтраків CLARK SRX14/16 розроблена, щоб задовольнити самим жорстким вимогам. З великою кількістю опцій, включаючи камеру на вилах і автоматичне горизонтальне розташування вил, річтраки Clark SRX14/16 стане відмінним помічником на будь-якому складі.

Висока залишкова вантажопідйомність на максимальному вильоті щогли забезпечується I-образним дизайном її секцій, що на 55% підвищує жорсткість при крученні порівняно із звичайною щоглою з плоскими рейками. Як результат, досягається висока стабільність вантажу на граничних висотах підйому вил. Селектор висоти підйому автоматично зупиняє вила на бажаній висоті. Вантажопідйомність: 1.4 – 1.6 тонн.

Плавний підйом і опускання вантажу відбуваються завдяки інтегрованої гідравлічній системі демпфування. Плавні переходи між висотами щогли, відсутність ударів при зниженні сприяють ефективній роботі. Чудова стабільність і відмінна залишкова вантажопідйомність (1 000 кг) на максимальному вильоті щогли.

Дві додаткових гальмівні колодки з електроприводом, які не зношуються, не вимагають ніякого сервісу або мастила, допомагають при кожному гальмуванні. Більш короткий гальмівний шлях дає приріст безпеки вантажу і персоналу.

Компактний дизайн: лінійка річтраків Clark SRX може використовуватися для роботи з европаллетами в проходах шириною від 2,7 м.

Ергономіка і кабіна Clark SRX14/16:

 • Великий набір функцій безпеки,
 • Загартовані ланцюга,
 • Гальмівні колодки для навантажених коліс в стандартній поставці,
 • Додаткові системи допомоги оператору,
 • Прозора верхня захист і широко рознесені рейки дозволяють оператору добре бачити вантаж і впевнено оперувати його переміщенням.
 • Повне скління і захист від навколишнього середовища в якості опції для роботи в суворих погодних умовах і на холодних складах (до -35°С).

Традиційна надійність Clark означає, що всі компоненти відповідають високим стандартам якості.

Комфортне сидіння оператора на повній підвісці можна індивідуально регулювати з урахуванням габаритів і ваги співробітника. Низька висота входу (38 см) відповідає довжині кроку.

Двигун має три режими роботи: ергономічний, нормальний, потужний. Шасі - тверде сталеве, з низьким центром ваги. Опорні ролики захищені від ударів.

Інтуїтивно зрозуміле управління включає:

 • Минирычаги або моноджойстик,
 • Одночасний контроль гідравліки,
 • Автомобільне розташування педалі,
 • Найменший радіус повороту і швидка зміна напрямку,
 • Регулювання швидкості при входженні в поворот,
 • Просторе робоче місце і чудова оглядовість,
 • Ергономічний підлокітник.

Технологія змінного струму (AC) виключає обслуговування. Проект двигуна відповідно до вимог ІР43, захист від перегріву, діагностика з допомогою багатофункціонального дисплея, легка доступність сервісних точок. Ємність батареї 465/620 або 775 Ач.

Всі функції підйому і опускання вантажу інтегровані в одному точному і чутливому джойстику.

Всі параметри, параметри і функції регулюються на одному повнокольоровому дисплеї, на якому відображається вся важлива поточна інформація про вантаж та рух ричтрака. Поруч розташовуються індикатор заряду батареї, індикатор навантаження і спідометр.

Автоматичне горизонтальне позиціонування вил, особливо зручне на великих висотах - необхідність візуально оцінювати нахил вил відсутня.

Камера на вилах і монітор забезпечує додатковий відеоконтроль складських операцій, прискорений доступ до високих стелажів, значне скорочення втоми оператора.

Розмір акумуляторного відсіку можна вибрати оптимальним для конкретного застосування: на батарею 465, 620 або 775 Ач. Бічний витяг АКБ - як стандарт для всіх розмірів.

Активація ричтрака без ключа за допомогою 4-розрядного PIN-коду. Автоматичне вимикання при завершенні роботи. Всі важливі характеристики машини можна запрограмувати індивідуально для кожного PIN.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner