Кошик
23 відгуків
Експерти з підбору та імпорту Навантажувальної техніки та Спецтехніки Б/в
+380 (63) 119-98-02
+380 (63) 220-03-69

Електричні штабелери CLARK

Електричні штабелери Clarkважливе пристосування для повноцінної роботи на великих складах і сховищах, де постійно необхідно переміщати важкі вантажі. Також штабелери використовують і в магазинах з великим товарообігом.

Штабелери, як і вилкові навантажувачі, можуть транспортувати вантаж на палеті, але головна їх завдання укладати палети ярусами на стелажі або верхні полиці. Техніка такого типу прекрасно функціонує в приміщеннях з малою площею та вузькими проходами, на нерівних похилих поверхнях і може підняти вантаж вагою до 2000 кг.

Штабелери CLARK — це потужна і надійна спецтехніка, широко використовується на складах різної специфіки і площі. З їх допомогою виробляються ефективні вантажно-розвантажувальні роботи і укладання товарів на стелажі.

Основні характеристики штабелерів CLARK:

 • електричний привід 24 Вт;
 • пішохідний тип управління/ із платформою для оператора;
 • тягова АКБ;
 • механічна рульова система;
 • колісна база – до 1275 мм;
 • вантажопідйомність – від 1 200 до 2 000 кг;
 • висота підйому вил – до 5500 мм

Штабелери вантажопідйомністю 1 400 – 2 000 кг є чудовою альтернативою більш дорогим і масивним вилкових навантажувачів.

Всі штабелери Clark мають чотирьох опорну конфігурацію, завдяки чому досягається найкраща вантажопідйомність і стійкість навіть при максимальній висоті підйому. Особливості конструкції забезпечують прекрасний огляд, що дозволяє переміщати вантажі безпечно і з великою точністю. Деякі моделі можуть одночасно перевозити відразу дві пари палет.

Обладнання працює на електричних батареях. Спеціальна технологія змінного струму сприяє значному скороченню витрат на електроенергію. Процес висування секції щогли практично безшумний, переміщення вил між секціями плавне.

Управління всіма функціями підйому і опускання здійснюється ергономічною ручкою, що забезпечує точну і безпечну роботу з вантажами. Передбачено автоматичне повернення в нейтральне положення при відпусканні ручки. Всі елементи управління продубльовані, що забезпечує однаково комфортну регулювання як правою, так і лівою рукою. Активація механізму здійснюється з допомогою чотиризначного пин-коду, який запобігає використання штабелера сторонніми людьми.

Також забезпечується автоматичне регулювання швидкості переміщення після підйому вантажу на висоту більше 500 мм і автоматичне вмикання стоянкового гальма при активації штабелера. У деяких моделях є функція контролю швидкості.

Переваги електричних штабелерів CLARK:

 • Міцна моноблочна конструкція. Запобігає виникненню різних поломок, за рахунок цього багато разів знижуються витрати на обслуговування та ремонт спецтехніки.
 • Низький рівень шуму (близько 65 Дб (А)). Працювати на электроштабелере стало ще комфортніше.
 • Компактні габарити. Спецтехніку можна використовувати навіть в обмежених умовах (вузькі проходи, маленька майданчик для роботи).
 • 2 в 1. Такі моделі, як CLARK WSXD20, поєднують в собі функції візки-штабелера і транспортувальника палет.
 • Ефективність. Можливість легкого перемикання режимів та інноваційна функція регулювання швидкості ходу CLARK SpeedControl дозволяє підтримувати продуктивність праці на стабільно високому рівні, а також забезпечувати практичність і безпеку роботи техніки.
 • Широта діапазону застосування. В залежності від моделі штабелери можуть застосовуватися на об'єктах з низькою, середньою або високою інтенсивністю обробки вантажів.
 • Оперативність обслуговування. Наявність бічної вивантаження АКБ спрощує зміну елементів живлення.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner