Кошик
23 відгуків
Експерти з підбору та імпорту Навантажувальної техніки та Спецтехніки Б/в
+380 (63) 119-98-02
+380 (63) 220-03-69

Газові навантажувачі CLARK

Газові навантажувачі CLARK — спецтехніка високої якості. Вона популярна у всьому світі завдяки своїй надійності, економічності і широті модельного ряду. Південнокорейська компанія Clark Material Handling Company, заснована в 1917 році, входить в список найстаріших виробників навантажувачів і експортує свою продукцію більш ніж в 150 держав світу, в тому числі і в Україну. В нашу країну поставляється техніка, розроблена виключно в Німеччині з урахуванням потреб кінцевих покупців.

Особливості та переваги газових навантажувачів CLARK:

 

  • Відмінне поєднання ціни і якості. Геніальна простота конструкції, чудові технічні характеристики, ергономічність управління поєднується в цій спецтехніці з доступною ціною. Постійним клієнтам ми надаємо вигідні знижки і можливість купити спецтехніку з унікальним кредитними, лізинговими програмами або просто взяти в оренду на певний термін.
  • Прекрасна маневреність. Навантажувачі володіють високою продуктивністю: розворот коліс на 90 градусів дозволяє оперативно справлятися з будь-якою поставленою задачею навіть в умовах обмеженого простору.
  • Екологічність. Двигуни внутрішнього згоряння, якими оснащена спецтехніка, мають досить низький рівень шкідливих викидів в атмосферу.
  • Солідна вантажопідйомність. Незважаючи на порівняно компактні розміри, показники вантажопідйомності дизельних навантажувачів Clark радують значними цифрами. В каталозі Clark представлена техніка, яка може оперувати вантажами від 1500 до 8000 кг
  • Зручність. Вила навантажувачів мають опцію підіймання на потрібну висоту – за рахунок цього вони з легкістю розміщують товари на стелажах або розвантажують продукцію з високих бортів.
  • Ремонтопридатність. Автонавантажувач газовий, зібраний з надійних, міцних і невибагливі в експлуатації деталей, розрахований на тривалий термін служби. Однак, як і будь-який механізм, вона потребує регулярному технічному огляді і періодичної заміни компонентів. У нас ви можете отримати якісне сервісне обслуговування та здійснити ремонт з використанням фірмових запчастин Clark.
  • Універсальність. Газові вилкові навантажувачі можуть працювати як на відкритих майданчиках, так і в приміщенні з достатньою висотою стель і хорошою системою вентиляції.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner