Кошик
23 відгуків
Експерти з підбору та імпорту Навантажувальної техніки та Спецтехніки Б/в
+380 (63) 119-98-02
+380 (63) 220-03-69

Електричні навантажувачі CLARK GEX 16/18/20s від 1,6 до 2 т.

 

Два потужних двигуна змінного струму, які приводять в дію передні колеса, міцна конструкція, в якій відсутні непотрібні пластикові елементи і коротка колісна база є відмітними ознаками навантажувачів CLARK серії GEX. Завдяки міцній конструкції і продуманому водійського відділенню цей навантажувач підходить для широкого спектру використання.

Кабіна водія

Для зручності попадання в ергономічну кабіну передбачені велика, низько розташована, перфорована сходинка і поручень, розташований з боку водія. Гумове покриття підлоги запобігає ковзанню. Регульована рульова колонка, що регулюється комфортне сидіння і достатній простір для ніг дозволяють відчувати себе комфортно людині будь-якої комплекції. Ножні педалі автомобільного типу допомагають оператору швидше освоїти цей навантажувач. Важелі управління переміщуються м'яко, забезпечуючи точність управління; крім того, вони розташовані на висоті, оптимальної для зручного і легкого перемикання. Робочі дані відображаються в режимі реального часу на кольоровому РК-дисплеї з TFT-матрицею. Три індивідуально програмованих робочих режиму (економічний – нормальний – потужний), а також додаткова функція повзучою передачі дозволять вам оптимально адаптувати навантажувач до існуючої робочої ситуації. Легко досяжні відділення для зберігання приладдя, ідеально розташований ручне гальмо і аварійний вимикач доповнюють обстановку кабіни водія.

Двигун, привід і управління

Два потужні двигуни змінного струму потужність 4,4 кВт, що приводять у дію передні колеса, і 48 технологія трифазного струму забезпечують чудову динамічність і високі ходові якості. Не потребують обслуговування двигуни змінного струму зводять експлуатаційні витрати до мінімуму. Температури двигунів і контролера знаходяться під постійним наглядом, а потужність автоматично підлаштовується для запобігання перевищення розрахункових значень. Управління ZAPI DUAL AC оснащено технологією MOSFET і CAN і розташоване в безпечному місці - в противагу, що забезпечує простий доступ. Моніторинг температури двигуна і контролера знижує ймовірність поломки.

Гальмівна система

Три незалежні гальмівні системи (електричний, ножний і стоянкове гальмо) гарантують високу ефективність завдяки кращому використанню ємності батареї і високої безпеки. Повністю закриті масляні дискові гальма ножною і гальмо забезпечують ефективність гальмування при будь-яких умовах. Рекуперативного електричний гальмо повертає енергію в батарею при кожному гальмуванні. Цей процес економить витрати на енергію, скорочує знос гальма і подовжує час роботи на одному заряді батареї. Якщо напрямок руху було змінено за допомогою важеля керування, електроніка забезпечує м'яке гальмування і прогресивне прискорення в новому напрямку. Повністю закритий робоче гальмо захищений від пилу, вологи та агресивних частинок. Завдяки цьому можливе використання в складних навколишніх умовах. Стандартна функція старту на похилій поверхні дозволяє контролювати роботу навантажувача на похилій площині і виконувати точну навантаження на вантажних платформах.

Система управління

Кут повороту керованих коліс дорівнює 101°, що ставить чотириколісний навантажувач серії GEX в один ряд з трьохколісними навантажувачами. Навіть у такому положенні гарантується м'який старт і точність управління завдяки незалежному приводу переднього колеса. В залежності від кута керованих коліс швидкість і напрямок обертання передніх коліс контролюється таким чином, щоб запобігти значний знос шин. При русі на повороті швидкість автоматично знижується пропорційно куту повороту.

Гідравлічна система

Незалежний гідравлічний насос змінного струму, перекачує тільки необхідну кількість масла для конкретної задачі, забезпечуючи оптимальну ефективність енергії і більш довгий термін служби батареї. Внутрішній гідравлічний насос працює дуже тихо і в той же час є дуже ефективним. Це економить енергію і зменшує теплове навантаження на гідравліку. Сталевий гідравлічний бак гарантує хороше розсіювання тепла для гідравлічного масла, що забезпечує довгий термін служби гідравлічних компонентів. Поворотний фільтр очищає масло при кожному зворотному надходженні його в гідробак. Великі частинки осідають на всмоктуючому фільтрі, в результаті чого вони не потрапляють в масляний контур, що забезпечує довгий термін служби гідравлічних компонентів.

Вертикальна щогла

Вантажопідйомні щогли, які забезпечують безперешкодний огляд, доступні в трьох версіях: «Стандарт» і «Дуплекс» (2-х секційна) і «Триплекс» (3х секційна мачта). Високоміцні вузькі профілі забезпечують високу жорсткість навіть при великих навантаженнях. Регульовані герметизовані (колінчасті) ролики мінімізують відхилення під час роботи з вантажами зі зміщеним центром ваги. Циліндри нахилу змонтовані на кульових опорах. Це подовжує термін служби циліндра, запобігаючи ранні витоку через викривлення штока циліндра. Вбудований клапан, що фіксує нахил, запобігає самовільному нахил вантажопідйомної щогли при вимкненому двигуні. Високоміцні ковані клиноподібні вила, що закріплюються за допомогою гака чи валу, мають можливість регулювання і закріплюються окремими шпильками. Система гідравлічного демпфування зменшує удари та вібрації під час переміщення каретки вниз/вгору між окремими складськими осередками, що захищає вантаж і збільшує термін служби обладнання. Міцна каретка з шістьма роликами і регульованими бічними наполегливими роликами надають цій моделі додаткову довговічність, запобігаючи заїдання каретки при роботі з вантажами зі зміщеним центром ваги.

Стандартне обладнання

Передні фари, акустична сигналізація заднього ходу, задні ліхтарі зі стоп-сигнал і білими ліхтарями заднього ходу, захисне забарвлення в яскравий фірмовий зелений колір «CLARK Green», кабіна оператора і щогла пофарбовані в чорний колір, обода коліс – в білий.

Додаткове обладнання

Пневматичні або білі шини, заміна бокової батареї, різні допоміжні пристосування, кабіни, міні - або багатофункціональні важелі і багато іншого.

Безпека

Серія GEX сертифікована CE і відповідає європейським стандартам безпеки для автонавантажувачів з противагою.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner